Szlachetna paczka 2021

My też działamy cuda! Szlachetna Paczka 2021

Choć od Weekendu Cudów (11-12 grudnia 2021) minął już miesiąc, my nadal jesteśmy dumni, że po raz kolejny wsparliśmy Szlachetną Paczkę. Pani Dominika – wolontariuszka, z którą współpracowaliśmy, przesłała kilka zdań relacjonujących przekazanie prezentów.

Na widok wnoszonych paczek pani Eliza i pan Damian zaniemówili z wrażenia. Nie mogli uwierzyć, że to wszystko dla nich, a przede wszystkim dla ich dzieci. Najmłodsi: Alan i Karol zaczęli szaleć po całym mieszkaniu z okrzykami radości. Po chwili rozpoczęło się rozpakowywanie paczek. Córki Angelika i Klara z podekscytowaniem otwierały wszystkie paczki. Kiedy zobaczyły swoje prezenty – grę i kosmetyki, nie potrafiły ukryć radości. Od razu pobiegły do rodziców, chwaląc się im, krzycząc : „Mamo, tato zobaczcie co dostaliśmy”. Pan Damian rozpakowywał paczki i ciągle uciszał chłopców, którzy szaleli między nimi. (…) Pani Eliza bardzo ucieszyła się z robota kuchennego, prezentu oraz materiału bawełnianego. Na jej twarzy pojawił się piękny promienny uśmiech. Przełomowym momentem było wręczenie pani Elizie koperty, w której znajdował się bon rehabilitacyjny dla syna Karola. To był bardzo wzruszający, ale jakże piękny widok. Kiedy w końcu wydusiła z siebie kilka słów, powiedziała: „Dziękujemy za wszystko. To dla nas bardzo ważne”.

Tej radości nie byłoby, gdyby nie Państwo – Rodzice, Opiekunowie, Uczniowie i Pracownicy naszej szkoły. To dzięki Państwa hojności, szczodrości i dobrym sercom udało się pomóc rodzinie, wesprzeć w rehabilitacji synka, wprawić w świąteczny nastrój szczęścia i nadziei na lepsze jutro. To dzięki Państwu, pani Eliza i jej bliscy mogli choć na chwilę zapomnieć o troskach dnia codziennego. Dlatego pragniemy przekazać słowa niezwykłego uznania dla wszystkich, którzy przyczynili się do pomocy i wzięli udział w tej edycji Szlachetnej Paczki. Dziękujemy!

                                                                       Szkolny koordynator i organizatorzy


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ilość odwiedzin

1262126

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI