Szlachetna Paczka 2018

W dniach 8-9 grudnia 2018 r. odbył się finał akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”. W tzw. weekend cudów wszystkie rodziny, które potrzebują pomocy, otrzymują od swoich darczyńców przygotowane prezenty. Nasza szkoła kolejny raz stanęła na wysokości zadania i obdarowała pana Jana wymarzonymi upominkami. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za okazane wsparcie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Pan Jan był zaskoczony ilością paczek, które wnosiliśmy do jego mieszkania. Nie mógł uwierzyć, że to wszystko dla niego. Ze względu na niepełnosprawność sam nie mógł ich otwierać, więc wraz z wolontariuszkami otwieraliśmy podarunki pokazując mu co dostał. Pan Jan bardzo ucieszył się z pralki. Na jej widok powiedział: „Nie będę musiał jej naprawiać pewnie do końca życia”. Zachwyt wzbudziła golarka elektryczna, o której tak bardzo marzył, a także wspaniała kurtka, którą od razu przymierzył. Rzekł: „Pasuje jak ulał!”. Wielką niespodzianką była płyta z kolędami, która z pewnością umili świąteczny czas. Pan Jan dziękował za nową kołdrę i poduszkę. Jak mówił większość czasu spędza na leżąco, to teraz będzie mu wygodnie i ciepło. Wielka ilość żywności i środków czystości wprawiła pana Jana w zdumienie: „Kiedy ja to wszystko zużyję?” – zastanawiał się z radością na twarzy.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Bardzo dziękuję za udział w projekcie oraz dobrą współpracę. Jestem wdzięczny, że podjęli państwo trud przygotowania paczek, a także pokazania młodym ludziom, że wokół nich żyją ludzie, którzy potrzebują ich pomocy. Dziękuję za poświęcony czas i możliwość poczucia wielkiej radości i wzruszenia, jakie towarzyszyły mi przy otwieraniu paczek. Życzę całej społeczności szkolnej zdrowych, radosnych świąt oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Bardzo, bardzo dziękuję za okazane serce i wielką hojność. Jestem niezwykle wdzięczny za tak piękne podarunki. To dla mnie niesamowite przeżycie. Dziękuję bardzo!


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

sierpień 2022
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Ilość odwiedzin

1245465

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI