Rok szkolny 2021/2022

Pola Nadziei – Wielki Finał

15 czerwca  2022r. w Nowym Targu po 2 latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa miał miejsce Wielki Finał tegorocznej Akcji „Pola Nadziei”, której inicjatorem jest Fundacja im. Adama Worwy. Nie zabrakło na nim naszych wolontariuszy wraz z opiekunami. Spotkanie rozpoczęło się na nowotarskim rynku powitaniem przedstawicieli, po którym odbył się krótki pokaz artystyczny. Następnie radosnym Żonkilowym Marszem Nadziei przeszliśmy do Miejskiego Centrum Kultury, by wziąć udział w  Koncercie Charytatywnym. Naszą szkołę reprezentowali: Gabriela Truty i Hubert Żółtek z klasy 6, dziewczynki z klasy 5b i Maja Dębska z klasy 6.

Zobacz galeria www.podhale24.pl…

 

Rajd Rowerowy 2022

8 czerwca 2022r. po 2 latach przerwy piętnastoosobowa grupa z naszej szkoły wzięła udział w Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Fundację im. Adama Worwy w Nowym Targu.

Rowerzyści wyruszyli spod szkoły wraz z opiekunami p. Danutą Kostorz i p. Józefą Zubek. Zbiórka wszystkich uczestników odbyła się na dziedzińcu Parafii św. Katarzyny w Nowym Targu. Tam poświęcono rowery i udzielono błogosławieństwa uczestnikom rajdu.  Po przemierzeniu wyznaczonej trasy ścieżkami rowerowymi w BORZE KOMBINACKIM, kolarze spotkali się we wiacie Nadleśnictwa na wspólne biesiadowanie przy ognisku. Pomimo niesprzyjającej pogody uczestnicy wrócili zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi.

,,

 

Dziękujemy!

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę i zaangażowanie podczas akcji organizowanych przez Fundację im. Adama Worwy w roku szkolnym 2021/2022.

 Otrzymaliśmy podziękowania.

Pola nadziei – kwesta

W dniu 28 kwietnia 2022r. nasi wolontariusze rozprowadzali kwiaty żonkili z naszej szkolnej rabatki przy centrach handlowych w Nowym Targu. Uczniowie z radością na twarzach rozdawali żonkile, które są symbolem nadziei.

Zebraną kwotę 1 098, 71 zł.  przekazaliśmy Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu.

Dziękujemy za zaangażowanie: wolontariuszom, opiekunom, p. Marcie Sojce, p. Barbarze Panek i p. Krystynie Podgórskiej.

List z Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu

20 kwietnia 2022r. Szkolny wolontariat otrzymał  list od pani Krystyny, w którym  możemy przeczytać o tym, że warto jest pomagać, dzielić się dobrami materialnymi czy swoim czasem.

Koordynatorka podkreśliła, że celem Żonkilowej akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskanie funduszy.

1. list

.

Uczniowie z naszego Szkolnego Wolontariatu wraz z opiekunami przygotowali paczkę dla 6-letniego chłopca,  podopiecznego Fundacji im. Adama Worwy w ramach akcji Mikołaj dla Dzieci Fundacji.

Na zakup upominku przeznaczyliśmy 320zł, które uzyskaliśmy ze szkolnego kiermaszu świątecznego. Paczka została przekazana 8 grudnia 2021r. do Fundacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom.

,,,


szkoła kiermasz 2021 (1)

,,,

kiermasz bożenarodzenie 2021 (1)

W dniu 20 października 2021r. w ramach akcji „Pola Nadziei” w naszym ogrodzie szkolnym sadzone są cebulki żonkili, które wiosną ścinamy oraz rozdajemy za symboliczny datek na rzecz podopiecznych Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu. Żonkil jest symbolem nadziei, która jest nieodłącznym elementem opieki hospicyjnej. Sadzenie roślin przynosi naszym uczniom wiele radości. Teraz z niecierpliwością będziemy oczekiwać aż kwiaty wyrosną.

W obecnym roku szkolnym podjęły się tego dzieci ze świetlicy z panią Katarzyną Marusarz. Pomaga im w tym nasz niezastąpiony konserwator pan Krzysztof.

.

XII Edycja Kampanii Społecznej Pola Nadziei „Działamy z sercem” za nami. W tym roku szkolnym cebulki żonkili były rozprowadzane przez naszych wolontariuszy podczas zebrań z rodzicami (28-29 września i 1 października 2021r.), oraz przed ludźmierską bazyliką po niedzielnych mszach świętych (10 października 2021r.).

Zebraliśmy 2761,76 zł. oraz  6$, które zostały przekazane na wsparcie opieki hospicyjnej.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym  za działanie z sercem.

Koordynatorzy akcji: opiekunowie Szkolnego Wolontariatu. Dziękujemy p. Marcie Sojce p. Joannie Michniak oraz p. Katarzynie Marusarz za pomoc w przeprowadzeniu akcji.

Pola Nadziei – zaproszenie.
POLA NADZIEI 2021 wrzesień


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ilość odwiedzin

1262121

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI