Podsumowanie Biegu Charytatywnego BIEGNĘ – IDĘ – JADĘ – POMAGAM!

Podsumowanie Biegu Charytatywnego BIEGNĘ – IDĘ – JADĘ – POMAGAM!

Category : Aktualności

W dniach od 16 do 29 maja 2022r. w naszej szkole wolontariusze wraz z opiekunami przygotowali stoisko, na którym można było zakupić pakiet startowy, który był przepustką do wzięcia udziału w biegu charytatywnym.

Zainteresowanie tym biegiem było tak wielkie, że postanowiono przedłużyć termin zakupu pakietów oraz wykonania zadania do 15 czerwca 2022 r.

Głównym celem biegu było pozyskanie środków na zakup potrzebnego sprzętu sportowego dla podopiecznych Domu Dziecka we Wróblówce.

A w jaki sposób należało wykonać zadanie? Każdy kto zakupił jeden z pakietów: brązowy, srebrny, złoty, diamentowy (w którym znajdowały się drobne gadżety), mógł wystartować w biegu, który polegał na pokonaniu  dowolnego dystansu, w dogodnym terminie i wybranym przez siebie miejscu na świecie,  w dowolny sposób (bieg, spacer, jazda na rowerze, jazda na hulajnodze, jazda na rolkach) i przesłać  zdjęcia zrealizowanej trasy (z wybranej aplikacji), które pokaże jej przebieg, rodzaj aktywności i pokonaną odległość oraz pamiątkowe zdjęcie z biegu. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni tym, że do tej szlachetnej akcji przyłączyły się osoby niezwiązane z naszą szkołą, czy nawet miejscowością. Pod ogromnym wrażeniem jesteśmy jak Państwo, dzieci i rodziny zaangażowaliście się w tą inicjatywę całym sercem. Wasze zdjęcia pokazują, że nie tylko raz, ale i kilka, czy kilkanaście razy wyruszaliście pokonywać dystanse, trasy, bić swoje rekordy. Serdecznie wszystkim dziękujemy. Chciałybyśmy wyróżnić Rodzinę Golak oraz Rodzinę Czubińskich z Ludźmierza, za pokonanie największej ilości kilometrów. Możemy z radością wykrzyknąć Na zdrowie!

Serdecznie dziękujemy panu Krystianowi Kostorz za przekazanie na ten cel dodatkowej kwoty w wysokości 1400 zł. Pan Krystian w czasie licytacji organizowanej przez firmę HSBC Oddział w Krakowie wylicytował świecącą literę C. Dyrektorzy firmy zadecydowali o przekazaniu dochodu z licytacji na indywidualne cele charytatywne, każdego licytującego. Pan Krystian wspomógł naszą inicjatywę, przekazując ową kwotę. Bardzo dziękujemy firmie HSBC z Krakowa za ten wspaniały gest.

Uzyskano łącznie 6450 zł., za które zakupimy sprzęt sportowy i dostarczymy podopiecznym Domu Dziecka we Wróblówce, o czym poinformujemy na naszej stronie.

Koordynatorami biegu byli opiekunowie szkolnego wolontariatu p. Katarzyna Łapczyńska, p. Magdalena Buźniak, p. Danuta Kostorz. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę p. Marty Sojki, p. Joanny Michniak oraz p. Katarzyny Marusarz za nieocenioną, bezinteresowną  pomoc i szczególne zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia.

Pakiety startowe biegu charytatywnego ufundowali:

 • Bryja Joanna Szycie Firan Wiktoria,
 • Czaja Genowefa, Czaja Szczepan Skład opałowy Opałbud,
 • Godlewski Sebastian Auto Komis Ludźmierz,
 • Hrapkowicz Aneta i Zbigniew Hurtownia wyrobów regionalnych Lunia,
 • Jachymiak Bogdan Blacharstwo-Lakiernictwo-Samochodowe,
 • Jachymiak Marek Geodezja Podhale,
 • Łaś Stanisław Blacharstwo-Lakiernictwo-Samochodowe,
 • Łaś Zbigniew Blacharstwo-Lakiernictwo-Samochodowe,
 • Ścisłowicz Transport,
 • Urban Agnieszka i Urban Tadeusz Usługi geodezyjno-kartograficzne Geodezja c.,
 • Zakład Lakierniczy Panek.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Ilość odwiedzin

1250889

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI