I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt z Ludźmierza w Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja

I miejsce chłopców i II miejsce dziewcząt z Ludźmierza w Ogólnopolskim Turnieju Unihokeja

Category : Aktualności

Hala Sportowa w Żurawicy w dniu 19 listopada 2022r. gościła dzieci z małopolski i podkarpacia na ogólnopolskim turnieju w unihokeju.

Ogólnopolski Turniej Unihokeja „Przemyski Pancerny Unihokej” to nowy projekt na mapie polskiego unihokeja, który z jednej strony ma charakter sportowy, z drugiej ma upamiętniać bogatą historię wojsk pancernych z Żurawicy, która zasługuje na pamięć i szacunek wśród młodzieży.

W zawodach unihokeja wzięły udział drużyny z Trzebini (woj. małopolskie – powiat chrzanowski), Ludźmierza (woj. małopolskie – powiat nowotarski), Bukowska (woj. podkarpackie – powiat sanocki), z Żurawicy (powiat przemyski) oraz kadra województwa podkarpackiego z rocznika 2012.

Drużyny zostały przywitane przez starostę przemyskiego Pana Jana Pączka oraz vi-ce starostę przemyskiego Pana Marka Kudłę.

Zawody dla dzieci zostały przeprowadzone w systemie 3+1 na dwóch małych boiskach, na białych bandach grali chłopcy, a na czarnych dziewczęta. W całym turnieju rozegrano 22 mecze, chłopcy – 240 minut gry, dziewczęta 220 minut.

Turniej zakończył się sukcesem zespołów  Szkoły Podstawowej z Ludźmierza. Chłopcy odnieśli zwycięstwa w wszystkich meczach (6) i z kompletem punktów zajęli I miejsce. Dziewczęta uległy jedną bramką w decydującym meczu z zespołem z Trzebini i zajęły II miejsce w turnieju.

Składy zespołów SP Ludźmierz :

Chłopcy – Dawid Jąkała, Franciszek Jachymiak, Dominik Handzel, Grzegorz Janczy, Wojciech Hreśka, Jan Jachymiak, Filip Wielkiewicz, Krzesztof Żółtek, Karol Czaja, Bartłomiej Harbut. Trener –Rafał Pelczarski.

Dziewczęta – Wiktoria Bryja, Maja Łokieć, Julia Jachymiak, Emilia Panek, Amelia Szwed, Amelia Filas, Natalia Szczęch. Trener – Edward Pazdur


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Ilość odwiedzin

1272716

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI

Accessibility Toolbar