2022_2023

Konkurs na piosenkę szkolnego wolontariatu

Zapraszamy uczniów klas 1-8 do udziału w konkursie na słowa do piosenki naszego szkolnego wolontariatu.

konkurs wolontariat piosenka 12 22

Podziękowanie za wsparcie dla bezdomnych

23 grudnia 2022r. otrzymaliśmy życzenia bożonarodzeniowe oraz podziękowanie od ks. kan. Bogusława Filipiaka – proboszcza parafii pw. Najświętszej Rodziny w Zakopanem oraz siostry Aleksandry Ciężak – kierownika kuchni św. Brata Alberta w Zakopanem za wsparcie dla bezdomnych.

Podarowaliśmy skarpety, czapki, szaliki i rękawiczki, które zostały przekazane potrzebującym.

Współpraca z parafialnym zespołem charytatywnym

7 grudnia 2022r. wolontariusze i uczniowie z klasy 3a wraz z wychowawcą przekazali Parafialnemu Zespołowi Charytatywnemu świąteczne kartki. Trzecioklasiści wykonali 44 piękne bożonarodzeniowe kartki, które wraz z życzeniami ks. Proboszcza trafiły do ludźmierskich seniorów.

Nasi starsi wolontariusze również wsparli Zespół Charytatywny, poprzez pomoc w roznoszeniu świątecznych upominków naszym seniorom. Był to niezwykły czas pięknych spotkań i wzruszających rozmów.

5 stycznia 2023r. przekazaliśmy na ręce p. Małgorzaty Maciaś 200zł. na działalność Parafialnego Zespołu Charytatywnego.

Cieszymy się, że naszą pracą i obecnością mogliśmy sprawić radość wielu osobom. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę inicjatywę oraz okazali nam wsparcie.

Tradycji stało się zadość!

Przykładem minionych lat, w grudniu 2022r. odbył się charytatywny kiermasz bożonarodzeniowy. Stroiki wykonane przez naszych niezawodnych wolontariuszy i ich rodziny można było nabyć w szkolnym holu.

Uzyskaliśmy 1900zł, co pozwoliło nam na wsparcie licznych charytatywnych inicjatyw. Zakupiliśmy mikołajkowy prezent dla podopiecznych Domu Dziecka we Wróblówce (300zł) oraz Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu (300zł) . Przekazaliśmy datek na Parafialny Zespół Charytatywny ( 200zł) oraz Szlachetną Paczkę (200zł). Opłaciliśmy również kolejny rok nauki naszej adopcyjnej dziewczynki – Ange (300zł). Pozostałe fundusze zostaną przeznaczone na wykonanie planowanego kalendarza.

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom za wykonanie pięknych stroików oraz ludziom dobrego serca za ich zakup.

Koordynatorami akcji były p. Danuta Kostorz, p. Magdalena Buźniak, p. Katarzyna Łapczyńska oraz p. Marta Sojka.

..

Pamiętamy o Bezdomnych

8 grudnia 2022r. przekazaliśmy siostrom Albertynkom z Zakopanego ciepłe skarpetki, rękawiczki, czapki oraz szaliki, w ramach wsparcia dla bezdomnych. Zbiórka trwała w naszej szkole od 14 do 30 listopada tego roku. Dzięki wspaniałomyślności całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać trzy worki darów.  Z pewnością sprawią radość tym, do których trafią. Cieszymy się tym bardziej, że nasz skromny dar wesprze nie tylko osoby bezdomne, ale również samotne i w trudnej sytuacji życiowej.  Dziękujemy za okazane serce i podarowane „ciepło”.

Koordynatorami akcji są opiekunowie Szkolnego Wolontariatu wraz z p. Martą Sojką.

..

Wolontariusz, zawsze pamięta!

7 grudnia 2022r. wolontariusze wraz z opiekunami wsparli Szlachetną Paczkę, przekazując 200 zł. na ręce szkolnego koordynatora. Kwotę uzyskaliśmy z Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Dziękujemy!

.

Dzień Wolontariusza

5 grudnia 2022r. obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Nasi szkolni Wolontariusze również w tym dniu świętowali.  Z tej okazji odbyło się spotkanie, na które przybyli  oni wraz z opiekunami oraz zaproszonymi gośćmi: Panem Dyrektorem oraz Przedstawicielami Rady Rodziców. Z okazji swojego święta wolontariusze otrzymali życzenia od przybyłych gości.

Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu Rady Rodziców, która przekazała ciasta oraz  500 zł, za które została zakupiona pizza. Opiekunowie Szkolnego Wolontariatu przygotowali słodką niespodziankę w postaci kolorowych galaretek oraz cukierków. 

Był to mile spędzony czas na wspólnej rozmowie i zabawie.

życzenia wolontariat 12 22

Każdy z nas może być świętym Mikołajem

Wolontariusze z naszej szkoły również w tym roku wsparli swoich rówieśników przekazując 5 grudnia 2022r. podopiecznym Domu Dziecka Przystań Szczęśliwe Jutro we Wróblówce upominek w postaci musów, soków oraz wody mineralnej. Na prezent przeznaczyliśmy kwotę 300 zł, którą uzyskaliśmy z Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

Dziękujemy!

.

kiermasz b.narodzenie 12 2022

kiermasz b.narodzenie 2022

Zaproszenie na Dzień Wolontariusza

zaproszenie dla wolontariuszy list 22

//

Góra grosza 2022

,,

skarpety 10 22

Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Ilość odwiedzin

1262128

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI