2021_2022

Akcja Kredkobranie zakończona!

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Kredkobranie. Jej celem była pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na Kresach. Zebraliśmy łącznie 425 przyborów szkolnych  m.in. kredki, piórniki, farby, bloki itp.

Zebrane dary trafią na Litwę i Ukrainę – do polskich szkół oraz placówek edukacyjnych, w których uczą się polskie dzieci i młodzież.

Dziękujemy wszystkim za okazane serce i zaangażowanie.

Koordynatorzy akcji: opiekunowie Szkolnego Wolontariatu. Dziękujemy p. Marcie Sojce oraz p. Katarzynie Marusarz za pomoc w akcji.

Szkolny Wolontariat zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Kredkobranie.

Celem Kredkobrania jest pomoc najmłodszemu pokoleniu Polaków mieszkających na Kresach. Zebrane dary trafią na Litwę i Ukrainę – do polskich szkół oraz placówek edukacyjnych, w których uczą się polskie dzieci i młodzież.

Do końca września będziemy zbierać przybory szkolne oraz materiały plastyczne (kredki, farby, zeszyty, bloki, piórniki itp.), które można przynosić do szkoły i zostawiać w koszyku w holu.

Akcja zainicjowana jest przez krakowską Fundację Ignatianum oraz Stowarzyszenie „Korzenie”. Patronat honorowy nad akcją objęli ks. abp Marek Jędraszewski Metropolita Krakowski, Łukasz Kmita Wojewoda Małopolski, Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie. Partnerem wspierającym akcję jest Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty.

Regulamin akcji oraz informacje o Kredkobraniu można znaleźć na stronie www.kredkobranie.pl

kredkobranie_plakat


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ilość odwiedzin

1220078

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI