2021–2022

RYMcerze gościli w naszej szkole 23 listopada 2021 roku z projektem  profilaktycznym „Nie Zmarnuj Swojego Życia” skierowanym do młodzieży.

Podczas spotkania dwaj przyjaciele Łukasz Bęś (pseud. Bęsiu) i Jonatan Blank (pseud. Dj Yonas) opowiadali o własnych historiach walki z nałogami oraz swojej twórczości muzycznej. Nawiązywali do problemu współczesnej młodzieży, która jest pogubiona i skłonna próbować używek takich jak papierosy, alkohol, „dopalacze”, narkotyki. Efektem zażywania tych niedozwolonych  substancji jest uzależnienie prowadzące do chorób, depresji, samotności, braku realizacji siebie, braku pasji, brak sensu życia.

Ważne treści oraz forma trafiająca wprost do młodego odbiorcy pobudzały samoświadomość młodzieży w zakresie problemów uzależnień a także ich skutków, skłaniały do refleksji nad swoim życiem i odpowiednimi wyborami. Nasi uczniowie oraz obecni ich rówieśnicy z sąsiednich szkół aktywnie brali udział w programie i dobrze bawili się na hip-hop`owym koncercie.

Program sfinansowany został  ze środków profilaktycznych Urzędu Gminy Nowy Targ, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Serdecznie dziękujemy gościom za przeprowadzenie programu profilaktycznego w naszej szkole, a uczniom życzymy odpowiednich wyborów w tak trudnych czasach.

Konkurs zaŚPIEWAJ I TY NIEPODLEGŁEJ! IV edycja. # Śpiewamy Bohaterom: od Marszałka Józefa Piłsudskiego do Ojca Świętego Jana Pawła II organizowany przez Wojewodę Małopolski został rozstrzygnięty.

Naszą szkołę reprezentowali wolontariusze z klasy 5b wykonując utwór Kochamy Cię, Janie Pawle II. Mimo dużego zaangażowania i pięknego wykonania piosenki, nie udało się zdobyć nagrody.

Dziękujemy im bardzo za poświęcony czas oraz życzymy wytrwałości w podjętych działaniach.

Nad całością czuwali opiekunowie Szkolnego Wolontariatu.

Konkurs plastyczny STOP SMOG – etap szkolny – rozstrzygnięty!

Konkurs plastyczny organizowany przez Stowarzyszenie HELIOS, którego celem było podniesienie poziomu świadomości ekologicznej z zakresu ochrony powietrza i klimatu wśród dzieci klas 0-3 na etapie szkolnym rozstrzygnięty.

W ramach konkursu uczniowie przygotowali 27 prac plastycznych przedstawiających ich wyobrażenie na temat „Moja miejscowość bez SMOG-u”.

Do dalszego etapu konkursu zakwalifikowały się 6 prace: Julii Zubek, Sebastiana Truty i Amelii Kierni z oddziału przedszkolnego oraz prace: Franciszka Siuty, Bartłomieja Kowalskiego i Michała Zubka z klas 1-3.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Trzymamy kciuki za reprezentantów naszej szkoły w kolejnym etapie.

Koordynatorami konkursu były: p. Magdalena Buźniak, p. Katarzyna Łapczyńska oraz p. Marta Sojka.

konk smog pazdz 21

KRUS – Kopia wrze 2021

,,,

konkurs Maja

Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

grudzień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ilość odwiedzin

1224934

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI