2017_2019

Rodzice i Nauczyciele Dzieciom w przedstawieniu ,, Królowa Śniegu”

4 czerwca nauczyciele oraz rodzice uczniów naszej szkoły przygotowali dla dzieci niespodziankę z okazji Dnia Dziecka, którą było przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy wielkiej przyjaźni Kaja i Gerdy wystawionej na ciężką próbę przez złą Królową Śniegu.

Uczniowie  z zapartym tchem i z niecierpliwością oczekiwali kolejnych bohaterów, którzy pojawiali się na scenie. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców i nauczycieli uzupełniały fantastycznie dobrane stroje, rekwizyty, scenografia oraz przepiękne tańce i muzyka. Dzieci były zachwycone i zadowolone z umiejętności aktorskich swoich rodziców i nauczycieli. Wysiłek wszystkich biorących udział w przedstawieniu został nagrodzony gromkimi brawami, uśmiechem dzieci i fantastyczną atmosferą.

Za tą wspaniałą inicjatywą stały: pani Danuta Kostorz, pani Magdalena Rajska, pani Katarzyna Łapczyńska oraz pani Magdalena Buźniak, które były organizatorkami  oraz reżyserkami przedstawienia.

Obsada składała się z aktorów – nauczycieli i rodziców, którzy mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych, chętnie zaangażowali się w organizację spektaklu.

Kochani Rodzice i Nauczyciele!

Pragniemy złożyć szczere wyrazy wdzięczności

za chęć wzięcia udziału w próbach,

które zaowocowały przepięknym spektaklem  pt. „ Królowa Śniegu”.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą atmosferę,

wzorcowe przygotowanie oraz ciekawe pomysły.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że mamy wspaniałych

Rodzicówi Nauczycieli, na których zawsze można liczyć!!!

 

Wdzięczne organizatorki oraz  Dyrektor Szkoły

« z 2 »

Wolontariat

Wolontariat w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu

Pomagamy, uczymy pomagać, dziękujemy za pomoc.

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek, który dedykowany był Rodzicom. Poprzez ten koncert dyrektor i nauczyciele szkoły chcieli wyrazić Im wdzięczność za wsparcie wszystkich szkolnych inicjatyw, za zaangażowanie w akcje charytatywne, za ich pomoc i ofiarność.W tę formę podziękowań zaangażowali się wszyscy nauczyciele i uczniowie szkoły, a nad całością czuwały panie: Danuta Kostorz, Katarzyna Łapczyńska, Magdalena Rajska, Magdalena Buźniak  i Beata Bełtowska. 

Koncert rozpoczęła klasa I b, która piosenką Już blisko kolęda wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Następnie gości powitał pan dyrektor Edward Pazdur, który skierował do Rodziców słowa podziękowania. Pani Danuta Kostorz w formie prezentacji przedstawiła zebranym wszystkie akcje charytatywne naszej szkoły. Po tym podsumowaniu wystąpili kolejno uczniowie od klasy I – VII. Dzieci i młodzież zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne przez śpiew kolęd i pastorałek oraz grę na instrumentach. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie koncertu był Taniec śnieżynek w wykonaniu dziewczynek z kl. I b. 

Na koncercie obecna była pani Elżbieta Nowak, przedstawicielka Fundacji im. Adama Worwy. Pani Elżbieta była pod wrażeniem występów dzieci oraz zaangażowania naszej szkoły w tak wiele działań na rzecz potrzebujących. Podziękowała serdecznie za wsparcie wielu akcji fundacji i pomoc jej podopiecznym.


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

marzec 2023
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ilość odwiedzin

1266904

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI

Accessibility Toolbar