Zerówki – luty 2021

Międzynarodowy Dzień Pizzy

W tym roku szkolnym nasze przedszkolaki obchodzą wiele nietypowych świąt i do takich na pewno należy Międzynarodowy Dzień Pizzy. 9 lutego, bo na ten dzień przypada święto pizzy, dzieci na zajęciach poznały historię powstania tego dania, a dzięki prezentacji multimedialnej dowiedziały się, jak krok po kroku je przyrządzić. Nasze przedszkolaki nie mogły upiec własnych pizz z ciasta, dlatego wykonały je z papieru i udekorowały dodatkami z plasteliny.

Serca dla Rodziców

Z okazji Dnia Świętego Walentego dzieci wykonały dla swoich Rodziców serduszka.

Zabawa karnawałowa

11 lutego w oddziałach przedszkolnych odbył się bal przebierańców, na który przybyło wielu znamienitych gości, a wśród nich: księżniczki Elza i Anna, Kopciuszek, Pszczółka Maja, Batman, Spider-Man i Iron Man. Wszystkie dzieci wyglądały pięknie, trudno je było w tych wspaniałych strojach rozpoznać. Jak na bal karnawałowy przystało, były tańce i zabawy przy muzyce. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku, a że zabawa wypadła w tłusty czwartek, dzieci zajadały się pączkami.

Tydzień z Bajką i Baśnią

W tygodniu od 15.02 do 19.02 na zajęciach w oddziałach przedszkolnych przenosiliśmy się w fantastyczny świat książki, a wszystko za sprawą czytanych przez zaproszonych gości baśni i bajek. Codziennie naszym przedszkolakom, w ramach Tygodnia z Bajką i Baśnią, pracownicy szkoły prezentowali wybrane dzieła z dziecięcej literatury. W poniedziałek pani Józefa Zubek przeczytała dzieciom bajkę Kot w butach. We wtorek gościliśmy panią Danutę Kostorz, która zaprezentowała przedszkolakom Czerwonego Kapturka. W środę pani Maria Murzydło przeniosła nas do Bremy za sprawą baśni braci Grimm Czterej muzykanci z Bremy. W czwartek pan dyrektor Edward Pazdur odczytał dzieciom utwór Trzy małe świnki. W piątek, na zakończenie Tygodnia z Baśnią i Bajką, pani Agnieszka Brynkus przeczytała naszym przedszkolakom baśń Złota rybka. Wszystkim gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i za zaangażowanie w rozwój zainteresowań czytelniczych u najmłodszych.


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Ilość odwiedzin

1272716

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI

Accessibility Toolbar