Wolontariat w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu

Wolontariat w Szkole Podstawowej w Ludźmierzu

Category : Aktualności

Pomagamy, uczymy pomagać, dziękujemy za pomoc.

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Kantego w Ludźmierzu odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek, który dedykowany był Rodzicom. Poprzez ten koncert dyrektor i nauczyciele szkoły chcieli wyrazić Im wdzięczność za wsparcie wszystkich szkolnych inicjatyw, za zaangażowanie w akcje charytatywne, za ich pomoc i ofiarność.

W tę formę podziękowań zaangażowali się wszyscy nauczyciele i uczniowie szkoły, a nad całością czuwały panie: Danuta Kostorz, Katarzyna Łapczyńska, Magdalena Rajska, Magdalena Buźniak  i Beata Bełtowska. 

Koncert rozpoczęła klasa I b, która piosenką Już blisko kolęda wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Następnie gości powitał pan dyrektor Edward Pazdur, który skierował do Rodziców słowa podziękowania. Pani Danuta Kostorz w formie prezentacji przedstawiła zebranym wszystkie akcje charytatywne naszej szkoły. Po tym podsumowaniu wystąpili kolejno uczniowie od klasy I – VII. Dzieci i młodzież zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne przez śpiew kolęd i pastorałek oraz grę na instrumentach. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie koncertu był Taniec śnieżynek w wykonaniu dziewczynek z kl. I b. 

Na koncercie obecna była pani Elżbieta Nowak, przedstawicielka Fundacji im. Adama Worwy. Pani Elżbieta była pod wrażeniem występów dzieci oraz zaangażowania naszej szkoły w tak wiele działań na rzecz potrzebujących. Podziękowała serdecznie za wsparcie wielu akcji fundacji i pomoc jej podopiecznym.


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Ilość odwiedzin

1272716

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI

Accessibility Toolbar