VII Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Historycznej i Żołnierskiej „O mój rozmarynie rozwijaj się”

VII Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Historycznej i Żołnierskiej „O mój rozmarynie rozwijaj się”

Category : Aktualności

VII Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej, Historycznej i Żołnierskiej „O mój rozmarynie rozwijaj się” przeszedł do historii. W tegorocznej edycji wzięło udział 79 uczestników ze wszystkich szkół Gminy Nowy Targ, rywalizujących w trzech kategoriach wiekowych i dwóch kategoriach wykonawczych. Występy oglądane m.in. przez Panią Beatę Cholewę przedstawicielkę Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu były niezwykle wyrównane i pełne emocji.

Jurorzy mieli twardy orzech do zgryzienia, by wyłowić tych najlepszych. Jedna z komisji, do której należeli p. Mariola Chowaniec (zaproszona po raz pierwszy do pracy w jury, trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej), p. Beata Szewczyk, p. Adam Rajski,przyznała nagrody uczniom klas IV – VI oraz duetom z klas VII –VIII. Natomiast p. Marta Nowak i p. Elżbieta Skałuba oceniały solistów i duety w najmłodszej grupie wiekowej oraz solistów w najstarszej grupie wiekowej.

Choć przygotowaniem konkursu zajmowały się panie: Agnieszka Bubisz, Sylwia Sąder, Katarzyna Łapczyńska i Magdalena Buźniak, to w organizację zaangażowani byli wszyscy nauczyciele Szkoły Podstawowej w Ludźmierzu i Samorząd Uczniowski.

Nagrody zostały ufundowane przez Wójta Gminy Nowy Targ i sołtysa Ludźmierza.

« 1 z 3 »

Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ilość odwiedzin

877942

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI