Rok szkolny 2018/2019

Podsumowanie akcji charytatywnej „Pączek dla Asi”. W tłusty czwartek w naszej Szkole przeprowadzaliśmy akcję charytatywną  „Pączek dla Asi”. Uczniowie z Rady Wolontariatu rozprowadzali pączki, które otrzymaliśmy od sponsora. Nasi uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice chętnie wzięli udział w tej pięknej akcji. Bardzo dziękujemy za udział.  Puszka z datkami zostanie przekazana do Fundacji im. Adama Worwy, której Asia  jest podopieczną. O uzyskanej kwocie informację podamy niebawem.

KONKURS PLASTYCZNY ANIOŁ FUNDACJI ETAP SZKOLNY

KONKURS KRZYŻÓWKA RADOŚCI ETAP SZKOLNY

Akcja charytatywna „Pączek dla Asi” odbędzie się w naszej Szkole 28 lutego 2019r. w tłusty czwartek. Uczniowie z Rady Wolontariatu będą rozprowadzać pączki, które otrzymaliśmy od sponsora, za co już dziś serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do udziału w akcji oraz do zakupienia pączka, czym wesprzemy kosztowne leczenie Asi Podczerwińskiej, podopiecznej Fundacji im. Adama Worwy. Dziewczynka urodziła się z deformacją stopy i brakiem kości strzałkowej w prawej nóżce. Szansą na to, by dziewczynka w przyszłości mogła normalnie chodzić, jest przejście kilku kosztownych operacji w specjalistycznej klinice. Pierwsza operacja odbędzie się między 18 a 24 miesiącem życia Asi. Kolejne w późniejszych latach.

Operacje są bardzo kosztowne, dlatego zapraszamy do udziału w akcji i zakupienia symbolicznego pączka. Sugerowana cena 5 zł. Za pączka. Zachęcamy jednak do większej ofiarności.

 

11 grudnia uczennice z Rady Wolontariatu i opiekunowie przygotowali paczkę za 320 zł dla podopiecznego Fundacji im. Adama Worwy włączając się tym w akcję Mikołaj dla Dzieci Fundacji.

 

 

 

 

 

 

Pozostałą kwotę z kiermaszu przeznaczymy na cele charytatywne.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Nauczycielom, Dzieciom za pomoc i okazane serce.

Ze sprzedaży dekoracji bożonarodzeniowych uzyskaliśmy kwotę 653,50 zł.

 

 

„Człowiek jest wielki nie przez to,
 co ma, nie przez to, kim jest,
lecz przez to, czym dzieli się z innymi”  

Jan Paweł II

W dniach od 10 do 20 grudnia w naszej szkole będzie trwać Kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez Radę Wolontariatu oraz koordynatorów grupy. Uczniowie na zajęciach plastycznych oraz w domu wraz z rodzicami tworzyli rozmaite ozdoby bożonarodzeniowe: choinki, bombki, stroiki, kartki…

Wszystkie przepiękne ozdoby świąteczne zostaną wystawione na sprzedaż na holu głównym naszej szkoły. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie i zapraszamy serdecznie na kiermasz.

12 października w naszym ogrodzie szkolnym zasadziliśmy kolejne żonkile, które na wiosnę upiększą naszą szkolną rabatkę.

27 września rozpoczęliśmy akcję Pola Nadziei, rozprowadzając cebulki żonkili. Ze sprzedaży cebulek uzyskaliśmy 368,30 złotych i 5,2 euro, które przekazaliśmy Fundacji Adama Worwy.

Rada Wolontariatu. Nasza Rada Wolontariatuw tym roku szkolnym powiększyła się o nowych członków, z czego bardzo się cieszymy. Do Rady należą: Sara Szaruga, Justyna Sądelska, Elżbieta Mrożek, Joanna Figas, Urszula Jachymiak, Dominika Truty, Patrycja Morawa,Izabela Sojka, Anna Truty, Magdalena Mrożek, Natalia Mrożek, Julia Ciszek, Kinga Rusnarczyk, Patrycja Borzęcka, Patrycja Knap, Karolina Czaja, Aleksandra Łapczyńska, Wiktoria Mocherek, Julia Krużel, Karolina Handzel, Patrycja Gacek, Elżbieta Dynda, Gabriela Górz, Sara Lenart, Emilia Tylka, Julia Czaja. Opiekunami grupy i koordynatorami akcji charytatywnych są: p. Danuta Kostorz, p. Katarzyna Łapczyńska, p. Magdalena Buźniak.


E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ilość odwiedzin

477510

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI