próba

 Dzień rodziny.

 

 Przedstawienie.

 

 Wizyta w Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Nowym Targu.

 

 7 marca wybraliśmy się do Muzeum Podhalańskiego w Nowym Targu. Uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej i oglądaliśmy ekspozycję stałą o nowotarskich rzemieślnikach oraz wystawę na temat druku. Sami przez chwilę mogliśmy także poczuć się jak drukarze, dzięki warsztatom, w których braliśmy udział – robiliśmy własne matryce drukarskie.

 

 „Winter came” – zimowe przedstawienie. Mali aktorzy z kółka Wesoły artysta zaprezentowali się swoim rodzicom w zimowym przedstawieniu, tym razem w zupełnie innej odsłonie – odegrali swoje role w języku angielskim. Dzieci mogły pochwalić się nie tylko umiejętnościami scenicznymi, ale także językowymi. Po przedstawieniu  nastąpiło rozstrzygnięcie drugiej części Konkursu Plastycznego Cztery pory roku.  Pan Dyrektor i  p. Danuta Kostorz rozdali dyplomy i nagrody dzieciom, które wzięły udział w zimowej części konkursu zatytułowanej „Zabawy z Panią Zimą”. 

 

 „W karnawale same bale…” U nas w szkole też odbył się wielki bal, na który przybyli „bajkowi  bohaterowie” – dzieci  w pięknych, barwnych strojach. Oczywiście, jak przystało na bal, nie zabrakło zabaw, tańców i słodkiego poczęstunku. Wszyscy świetnie się bawili!

 

 23 stycznia w naszej szkole gościliśmy Babcie i Dziadków. Dzieci pod kierunkiem swoich pań przygotowały dla nich przedstawienie w którym przeniosły widzów w cudowny świat bajek

 

 18 stycznia odwiedził nas zegarmistrz Pan Janusz Kajda, który opowiedział na czym polega jego praca i pokazał nam rożnego rodzaju zegary.

 

 Dzień Pluszowego Misia.

 

 Nasze andrzejki – tańce, wróżby i wspólna zabawa!

 

 Pożegnanie jesieni.

 

 Chcemy być bezpieczni  na drodze – poznajemy znaki drogowe  i zasady ruchu ulicznego.

 

  Pamiętamy o bohaterach  czasu wojny – wysyłamy pocztówkę do powstańca.

 

 Nasz pierwszy zimowy spacer

 

 Poznajemy naszą okolicę, poprzez spacery w różne zakątki Ludźmierza.

 


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Ilość odwiedzin

1272716

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI

Accessibility Toolbar