Nowe informacje dotyczące konkursów szkolnych oraz dywaników

Nowe informacje dotyczące konkursów szkolnych oraz dywaników

Category : Aktualności

  • Gminny Konkurs Ekologiczny Z ekologią żyjemy w zgodzie i pomagamy przyrodzie. Konkurs skierowany był do uczniów klas 0-3. Do wykonania była praca plastyczna pt. eko-drzewo. Prosimy, aby prace dostarczać do szkoły do dnia 29 maja (piątek). Prace zostawiamy na korytarzu szkolnym ( jest tam przygotowany stolik do złożenia prac). Prace podpisujemy (imię, nazwisko, klasa).  W  etapie szkolnym jury wybierze prace, które przejdą do dalszego etapu- etapu Gminnego. Ze względów na panującą pandemię, został on przeniesiony na wrzesień 2020r. Wszyscy uczestnicy konkursu w etapie szkolnym dostaną pamiątkowy dyplom za udział oraz mały upominek. Na początku czerwca na stronie szkoły ukażą się informacje, które prace przeszły do dalszego etapu. Prace będzie można podziwiać na szkolnym korytarzu oraz na stronie szkoły.

 

  • Projekt Dar na stulecie.  Jedną z inicjatyw tego projektu jest Akcja Dywan, czyli dar ludźmierskich dzieci z okazji 100-tnej rocznicy urodzin Jana Pawła II. Dywaniki przynosimy do szkoły do dnia 29 maja (piątek).  Na korytarzu szkolnym ustawione są pudełka (każda klasa ma swój) w których zostawiamy swój dywanik.

 

  • Kuratoryjny Konkurs Plastyczny Na początku była miłość-moja rodzina. Prace zostały wysłane do organizatorów. Czekamy na wyniki konkursu. Dzieci, które brały udział w tym konkursie dostaną pamiątkowy dyplom oraz upominek.

 

  • Kuratoryjny Konkurs Żyj zdrowo. Jak informowaliśmy już wcześniej, w tym konkursie brało udział 21 uczniów. W etapie szkolnym 6 prac zostało wysłanych do dalszego etapu. Wszyscy uczniowie dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. Czekamy na rozstrzygnięcie dalszego etapu konkursu, który nastąpi 31 maja.

 

  • Gminny Konkurs Twórczości Plastycznej pt.: Jan Paweł II – Wielki Polak. Dostarczono 29 prac. Jury w etapie szkolnym wybrało 6 prac, które zostały przekazane do dalszego etapu. Wszyscy uczestnicy konkursu dostaną pamiątkowy dyplom oraz upominek. Czekamy na informację dotyczące dalszego etapu konkursu.


Menu

E-Dziennik

KLIKNIJ TU ABY SIĘ ZALOGOWAĆ

Logujesz się pierwszy raz lub nie możesz się zalogować,
ZOBACZ INSTRUKCJE

Pomocna Dłoń

Opisz swój problem. Postaramy się pomóc Ci jak najszybciej. Dyskrecja zapewniona!
Wystarczy że KLIKNIESZ TUTAJ

Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Ilość odwiedzin

878057

Statystyka

DARMOWE LICZNIKI